Patrycja Głodek

Cześć! 

Nazywam się Patrycja, mam 20 lat i jestem studentką drugiego roku Grafiki Komputerowej i Produkcji Multimedialnej. W wolnym czasie gram w gry komputerowe, moimi ulubionymi są Red Dead Online i Wiedźmin 3, a gdy tego czasu mam za dużo to strimuję na Twitchu. Jestem też wielką fanką podcastów kryminalnych, których słucham podczas wykonywania codziennych czynności. Przed pandemią jeździłam na wszystkie koncerty na jakie tylko mogłam jechać, bardzo mi tego brakuje. Gdy nie jestem w trakcie „artblocka” to maluję, zarówno digitalowo jak i na płótnie.
Na każdym etapie edukacji angażowałam się w życie społeczności szkolnych, kilkukrotnie pełniłam funkcję przewodniczącego klasy. Jestem urodzonym organizatorem, planowanie spotkań, wyjazdów od zawsze sprawiało mi przyjemność, żadne załatwienia nie sprawiają mi problemów. Chciałabym dołączyć do samorządu studenckiego, ponieważ brakuje mi tego uczucia. Lubię ludzi i rozmowy, nieważne czy w języku polskim czy angielskim, bariera językowa nigdy dla mnie nie istniała. Jestem osobą kreatywną, potrafię znaleźć rozwiązanie każdego problemu jaki mam na drodze ja lub moi znajomi. W czasach szkolnych często pomagałam w organizacji wycieczek czy też różnych wydarzeń. Lubię przebywać w miejscach gdzie coś się dzieje.
To co wyżej przeczytaliście to krótki opis mojej osoby, jeśli przekonałam kogoś, że jestem osobą nadającą się do pracy w samorządzie to zachęcam do głosowania na moją kandydaturę.
 

 
Hi, 
My name is Patrycja, I’m 20 years old and I am the second-year student of Computer Graphics and Multimedia Production. I spend my free time on playing video games such as Witcher 3 and Red Dead Online (my favorite ones). Once in a blue moon I like to stream my playthroughs on Twitch. I’m a big fan of crime podcasts, I listen to them while doing my chores. Before the pandemic started I was going to every concert I could go, I really miss that. When I’m not in the middle of an “artblock” I’m painting, both digitally and on canvas.
At each stage of my education I have been involved in the life of my school community, I have served as class president several times. I am a born organizer, planning meetings and trips has always given me satisfaction. I would like to join student council because I miss that feeling.  I’ve never had problems with arrangements. I like people and talking with them, no matter if it’s in Polish or English, the language barrier has never existed for me.
I am a creative person, I can find a solution to every problem I or my friends have on their way. During my school days I often helped in organizing trips or various events. 
I like to be in places where something is happening.
What you have read above is a brief description of me, if I have convinced someone that I am 
a person suitable person to work in the student council then I encourage you to vote for me.